Pozvánka na valnou hromadu

Dne 31.1.2018 se od 17,00 hod v klubovně tenisového oddílu ,

koná volební valná hromada 

tenisového oddílu TJ Slavoj Český Těšín

všechny členy srdečně zveme.

Výbor tenisového oddílu.

Změny ve vedení TJ Slavoj Český Těšín z. s.

Změny ve vedení TJ Slavoj Český Těšín z. s.

 

Výkonný výbor TJ Slavoj Český Těšín si na svém zasedání v pondělí 20. listopadu 2017 zvolil své nové vedení – novým předsedou TJ Slavoj Český Těšín se stal Ing. Tomáš Fukala a místopředsedou pak Mgr. Ivan Makaj. Zároveň byl výkonným výborem Slavoje potvrzen nový předseda oddílu tenisu Jakub Rašík, který vzešel z voleb výkonného výboru tenisového oddílu.  Nové vedení bude pokračovat v práci zesnulého předsedy Jiřího Pavlíka až do další valné hromady na konci roku 2018.

 

Vedení TJ Slavoj 

 

předseda:                    Ing. Tomáš Fukala

místopředseda:           Mgr.Ivan Makaj

účetní :                       Agáta Koždoňová

sekretariát :                Eva Fajová

 

Výkonný výbor

 

Sport Zástupce oddílu Sport Zástupce oddílu
Badminton PaedDr. Petr Šářec Stolní tenis Tomáš Kurek
Basketbal Ing. Tomáš Fukala Šachy Mgr.Renáta Miturová
Jachting Ing. Ondřej Husar Šerm Vratislav Sokol
Krasobruslení Lukáš Rakowski Tenis Jakub Rašík
Plavání Mgr. Ivan Makaj Turistika Romana Mjartanová
Sport pro všechny Miluše Kaletová Volejbal  Jiří Klein

Turnieje w pazdzierniku mlodziez

6. 10. Piatek 15:00  Frýdek, Liga mládeže,

http://chessfm.cz/sites/default/files/images/M%C4%9Bstsk%C3%A1%20liga%20-%206.10.%20-%202.kolo_.pdf

14. 10. Sobota 8:30 Krnov, KP_rapid_mladeze

http://www.mkss.cz/wp-content/uploads/2017/09/KP_rapid_mladeze_Krnov_2017_10_14.pdf

 

20. 10. Piatek 15:00  Frýdek, Liga mládeže,

http://chessfm.cz/sites/default/files/images/M%C4%9Bstsk%C3%A1%20liga%20-%206.10.%20-%202.kolo_.pdf

 

21. 10. Sobota ?  Jastrzebie,.1. kolo Grand Prix mládeže Euroregion Těšínské Slezsko

http://sachy-msa.dolnibenesov.net/detail_akce.php?id=141

 

24. 10. – 29. 10. KOuty nad Desnou, Mistroství Moravy a Slezska

http://www.chess.cz/www/assets/files/mladez/1718/MMaS2017/mmas_2017_prop.pdf

04. 11. Sobota 8:30 Frýdek Místek, KP_rapid_mladeze

10. 11. Piatek 15:00  Frýdek, Liga mládeže,

http://chessfm.cz/sites/default/files/images/M%C4%9Bstsk%C3%A1%20liga%20-%206.10.%20-%202.kolo_.pdf

 

11. 11. Sobota ?  Orlová,.2. kolo Grand Prix mládeže Euroregion Těšínské Slezsko

 

17. 11. Piatek 8:30 Ostrava, KP_rapid_mladeze

24. 11. Piatek 15:00  Frýdek, Liga mládeže,

http://chessfm.cz/sites/default/files/images/M%C4%9Bstsk%C3%A1%20liga%20-%206.10.%20-%202.kolo_.pdf

2. 12. Gliwice, Turniej Mikolajkowy

http://www.chessarbiter.com/turnieje/2016/ti_7221/

08. 12. Piatek 15:00  Frýdek, Liga mládeže,

http://chessfm.cz/sites/default/files/images/M%C4%9Bstsk%C3%A1%20liga%20-%206.10.%20-%202.kolo_.pdf

 

 

Postup starších žáků

Vítězstvím nad Orlovou si zajistilo družstvo starších žáků ve složení:Šimon Špirka,Matyáš Sochor,Dominik Pavlik,Pawel Wrubel,Rostislav Sliž,Klára Bystroňová a Zuzana Mlčochová postup do oblastního přeboru.Postup je o to cennější, že v celé soutěži neztratili ani bod.Finančně činnost oddílu podporuje mj. město Český Těšín a Moravskoslezský kraj.

Gratulujeme!

družstvo starších žáků

Předprázdninový turnaj s opékáním párků, skákacím hradem a trampolínami

Dne 23.6.2017 PÁTEK sraz všech hrajících dětí v 8:30hod na tenisových kurtech..

V 9:00 hod začátek turnaje.. systém stanoven na místě.. Sebou dostatek pití, svačinku. Pro všechny zúčastněné turnaje, oběd zajištěn..

Od 15:00 hod sraz všech ostatních dětí ze školičky od trenérky Alenky a Kuby..

Proběhnou dovednostní soutěže, vyhodnocení turnaje a mistrovských soutěží, opékání párků, řádění na skákacím hradu a trampolínách, volná zábava..

Všechny děti i rodiče jste srdečně zváni, budeme rádi i za jakoukoli pomoc při organizaci.. ( rozdělání ohně, krájení a opékání párků, hlídání ratolestí u skákacího hradu atd.. )

Zručné maminky pekařky budou velice hodné, když naším dětem něco dobrého na zub upečou..=)

Na všechny z Vás se moc těší kolektiv trenérů Pavel, Kuba, Alča

Suverénní postup starších žáků

Po dnešním vítězstvím v Orlové  9 : 0 si zajistili starší žáci postup do oblastního přeboru.
V oblastní soutěži žákovské družstvo ve složení: Šimon Špirka, Matyáš Sochor, Dominik Pavlík, Rostislav Sliž, Pavel Wrobel, Klára Bystroňová a Zuzana Mlčochová neztratilo v sedmičlenné skupině ani bod. Finančně činnost oddílu podporuje mj. město Český Těšín a Moravskoslezský kraj.
Gratulujeme!

družstvo starších žáků

Informace pro rodiče- hodiny šachů pro předškoláky a začátečníky do 9 let

Cena – 500 Kč, výuka od 29 září 2017 – do června 2018, členské příspěvky + hodiny šachů Čas: středa od 15.00-16.00 Místo: Modrý pavilon, hrací místnost šachového klubu TJ Slavoj Český Těšín, ulice Svojsíkova , Č.Těšín e-mail: miturova.r@seznam.cz

Sportovní ples 25. 2. 2017