Turnieje w pazdzierniku mlodziez

6. 10. Piatek 15:00  Frýdek, Liga mládeže,

http://chessfm.cz/sites/default/files/images/M%C4%9Bstsk%C3%A1%20liga%20-%206.10.%20-%202.kolo_.pdf

14. 10. Sobota 8:30 Krnov, KP_rapid_mladeze

http://www.mkss.cz/wp-content/uploads/2017/09/KP_rapid_mladeze_Krnov_2017_10_14.pdf

 

20. 10. Piatek 15:00  Frýdek, Liga mládeže,

http://chessfm.cz/sites/default/files/images/M%C4%9Bstsk%C3%A1%20liga%20-%206.10.%20-%202.kolo_.pdf

 

21. 10. Sobota ?  Jastrzebie,.1. kolo Grand Prix mládeže Euroregion Těšínské Slezsko

http://sachy-msa.dolnibenesov.net/detail_akce.php?id=141

 

24. 10. – 29. 10. KOuty nad Desnou, Mistroství Moravy a Slezska

http://www.chess.cz/www/assets/files/mladez/1718/MMaS2017/mmas_2017_prop.pdf

04. 11. Sobota 8:30 Frýdek Místek, KP_rapid_mladeze

10. 11. Piatek 15:00  Frýdek, Liga mládeže,

http://chessfm.cz/sites/default/files/images/M%C4%9Bstsk%C3%A1%20liga%20-%206.10.%20-%202.kolo_.pdf

 

11. 11. Sobota ?  Orlová,.2. kolo Grand Prix mládeže Euroregion Těšínské Slezsko

 

17. 11. Piatek 8:30 Ostrava, KP_rapid_mladeze

24. 11. Piatek 15:00  Frýdek, Liga mládeže,

http://chessfm.cz/sites/default/files/images/M%C4%9Bstsk%C3%A1%20liga%20-%206.10.%20-%202.kolo_.pdf

2. 12. Gliwice, Turniej Mikolajkowy

http://www.chessarbiter.com/turnieje/2016/ti_7221/

08. 12. Piatek 15:00  Frýdek, Liga mládeže,

http://chessfm.cz/sites/default/files/images/M%C4%9Bstsk%C3%A1%20liga%20-%206.10.%20-%202.kolo_.pdf

 

 

Předprázdninový turnaj s opékáním párků, skákacím hradem a trampolínami

Dne 23.6.2017 PÁTEK sraz všech hrajících dětí v 8:30hod na tenisových kurtech..

V 9:00 hod začátek turnaje.. systém stanoven na místě.. Sebou dostatek pití, svačinku. Pro všechny zúčastněné turnaje, oběd zajištěn..

Od 15:00 hod sraz všech ostatních dětí ze školičky od trenérky Alenky a Kuby..

Proběhnou dovednostní soutěže, vyhodnocení turnaje a mistrovských soutěží, opékání párků, řádění na skákacím hradu a trampolínách, volná zábava..

Všechny děti i rodiče jste srdečně zváni, budeme rádi i za jakoukoli pomoc při organizaci.. ( rozdělání ohně, krájení a opékání párků, hlídání ratolestí u skákacího hradu atd.. )

Zručné maminky pekařky budou velice hodné, když naším dětem něco dobrého na zub upečou..=)

Na všechny z Vás se moc těší kolektiv trenérů Pavel, Kuba, Alča

Suverénní postup starších žáků

Po dnešním vítězstvím v Orlové  9 : 0 si zajistili starší žáci postup do oblastního přeboru.
V oblastní soutěži žákovské družstvo ve složení: Šimon Špirka, Matyáš Sochor, Dominik Pavlík, Rostislav Sliž, Pavel Wrobel, Klára Bystroňová a Zuzana Mlčochová neztratilo v sedmičlenné skupině ani bod. Finančně činnost oddílu podporuje mj. město Český Těšín a Moravskoslezský kraj.
Gratulujeme!

družstvo starších žáků

Sportovní ples 25. 2. 2017

Pozvánka

V pondělí 22.6.2015 se v Modrém pavilonku od 17 hod. uskuteční Valná hromada TJ Slavoj. Na programu je projednání a schválení nových Stanov TJ Slavoj Český Těšín. 
Předsedové jednotlivých oddílů zajistí počty delegátů na tuto Valnou hromadu dle stanoveného klíče, jak byl stanoven na schůzi VV dne 25.5.2015.