Šachový oddíl Slavoje Český Těšín

Informace o oddílu

Šachový oddíl má 53 členů. Pravidelně se schází k tréninkovým partiím v pátky v 17:00h (Mimo letní prázdniny).

V letošní šachové sezoně A družstvo oddílu vyhrálo Krajskou soutěž a pro příští sezonu bude hrát Krajský přebor.

Oddíl pořádá pravidelné akce – Přebor oddílu, Přebor města Český Těšín, Turnaj v bleskovém šachu. Členové oddílu se zúčastňují i dalších šachových akcí a aktivit. Finančně činnost oddílu podporuje mj. město Český Těšín a Moravskoslezský kraj.

Pro koho je oddíl určen?

Šachový oddíl má šachový kroužek dětí a mládeže, který má v současné době 22 členů. Pravidelně se schází každý pátek od 15:00 do 17:00h. Kroužek je veden mimořádně zdatnými a aktivními trenéry.

Odkazy na oficiální tabulky

O Šachovém dění v ČR, Moravskoslezském kraji a podrobné informace o našem oddíle (seznam členů, informace o oddíle, výsledky soutěží i jednotlivých zápasů) najdete na webových stránkách Českého šachového svazu. Další informace je možné nalézt na webových stránkách www.sportveslezsku.cz

Šachový oddíl zve veřejnost k volným partiím. Budeme rádi, když se stanete členy našeho oddílu. Především zveme děti a mládež do našeho šachového kroužku.

Aktuality

4.místo na MČR čtyřčlenných družstev v šachu

Šachisté Slavoje Č.Těšín se ve dnech 12 – 15.7. zúčastnili v Pardubicích otevřeného Mistrovství ČESKÉ REPUBLIKY čtyřčlenných družstev v šachu .V turnaji startovalo 121 družstev z České republiky ,Německa Polska , Ruska ,Slovenska, Rakouska a Ukrajiny. V turnaji zvítězilo družstva SK Polabiny Pardubice. Naše družstvo skončilo na skvělém 4. místě!!! Družstvo hrálo ve složení Jakub […]

Kontaktní informace

Předseda oddílu: Mgr.Magdaléna Miturová
tel: 721 484 985
email: miturovarenata@gmail.com

Webové stránky : sachytesin.cz

Adresa působení oddílu:

Svojsíkova 833
Český těšín
737 01
Modrý pavilon u Zimního stadionu
 

Kontaktujte nás

Fotogalerie