Hokejový oddíl TJ Slavoj Český Těšín

Informace o oddílu

Oddíl ledního hokeje v Českém Těšíně byl založen před cca 30 lety. Rozmach oddíl zaznamenal po roce 1999  kdy nad stávající ledovou plochou byl  postaven zimní stadion, včetně šaten. Finančně činnost oddílu podporuje mj. město Český Těšín a Moravskoslezský kraj.

V současné době v oddíle působí cca 110 hráčů a 5 trenérů.

Pro koho je oddíl určen?

Oddíl sdružuje chlapce a děvčata ve věku od 4 let.

Je určen dětem, kteří neumí bruslit. Tuto základní dovednost hokejisty učí trenéři od prvních krůčků na ledě.

Děti jsou vedeni v prvopočátku k správnému bruslení, později k práci s hokejkou. Během krátké doby jsou budoucí hráči  rozděleni do několika výkonnostních skupin a v rámci skupin trenéři učí vše potřebné, aby dítě postoupilo do skupiny vyšší.

Hráči navštěvující 2. a 3. třídy základních škol se utkávají se soupeři z jiných oddílů regionu v tzv. minihokeji.  Minihokej se hraje na šířku hokejového hřiště s upravenými hokejovými pravidly. Tuto hru zvládají i děvčata, protože minihokej a později i velký hokej do 6. tříd se nesmí hrát „do těla“.

Odkazy na oficiální tabulky

Více informací získáte na výše uvedené internetové adrese, nebo na výše uvedených telefonních číslech.

Informace pro rodiče

Vážení rodiče,

Pokud chcete mít doma hokejistu či hokejistku, nebo se spokojíte s tím, že Vaši ratolest naučíme bruslit, dostavte se v téměř kterýkoliv pracovní den v čase okolo 17 až 18 hodiny na zimní stadion v Českém Těšíně. Tam kontaktujte kteréhokoliv trenéra. Od něj se dovíte další podrobnosti.

Celý systém výchovy hokejistů v našem oddíle je stavěn tak, aby hokej nebyl drahý sport.

Téměř vše, mimo hokejku a brusle, je možno v oddíle půjčit.

Našim cílem je vychovávat kvalitní hráče, kteří mezi mantinely najdou zábavu, kamarády a zdravý styl života. Ti pak reprezentují město v hokejových soutěžích.

 Aktuality

Nenalezeno

Sorry, no posts matched your criteria

Webové stránky

Kontaktní informace

Předseda oddílu: Tomáš Wardas
E-mail: info@hc-tesin.cz
Tel:  +420 724 427 051

Kontaktujte nás