Historický úspěch šachového klubu

Šachový klub Slavoj Český Těšín dosáhl historického úspěchu a získal bronzovou medaili na Otevřeném mistroství ČR čtyřčlenných družstev.

Turnaj se konal v Pardubicích v rámci největšího festivalu deskových her v ČR Czech Open 2016.

Tým hrál v sestavě: Langner Ladislav, Miturová Magdalena, Kawulok Marek, Gibiec Ernest, Mitura Karel a Mitura Vaclav. Všichni hráči podali excelentní výkony a nezalekli se zvučných jmen a i přes účast 9 velmistrů a několika extraligovách týmů dosáhli nádherné 3 místo. Stříbrná medaile unikla jen o druhé pomocné hodnocení.

Konečné pořadí:

1. ŠK Zikuda Turnov
  2. ŠK Joly Lysá nad Labem
  3. Slavoj Český Těšín

Více informací a kompletní přehled výsledků, lze nalézt na stránkách festivalu: http://www.czechopen.net/cz/

Návštěvu stránek i celého turnajke lze doporučit všem milovníkům nejen šachu ale i milovníků scrabble, go, bridže, ….. a her, které možná uvidíte poprvé.

Prostě kdo si rád hraje a sportuje červencové Pardubice jsou pro něj.Finančně činnost oddílu podporuje mj. město Český Těšín a Moravskoslezský kraj.

0 replies