Českotěšínská Karin Kenická získala titul mistryně České republiky žaček v krasobruslení!

Českotěšínská Karin Kenická získala titul mistryně České republiky žaček v krasobruslení!

Ania Hernik 2. vícemistryně Polska

Velmi úspěšné dva týdny mají za sebou českotěšínské krasobruslařky.

Ve dnech 10.-11. 3. 2018 se konalo v Orlové mistrovství republiky v krasobruslení.

Karin Kenické po životní sezoně, kdy vyhrála několik pohárových závodů Českého krasobruslařského svazu, zúročila svou formu i na MČR. Ve velmi silné konkurenci z celé České republiky získala po zásluze zlatou medaili. Dařilo se i ostatním krasobruslařkám TJ Slavoj Český Těšín. Ania Hernik vybojovala 8.místo,Nella Kopećové 17. a Julia Kwiek 18.místo.

O týden později 15. 3. -16. 3. 2018 se Ania Hernik zúčastnila mistrovství Polska a skvělým výkonem obsadila 3. místo. Mistrovství se zúčastnila i Julia Kwiek a 8. místem potvrdila, že sezona českotěšínského klubu bude úspěšná.

Trenéři krasobruslařského oddílu Lukáš Rakowski a Michal Matloch znovu ukázali, že to s mladými krasobruslaři opravdu umí, vždyť po jejich příchodu do Českého Těšína se těšínští krasobruslaři radují již ze tří zlatých, dvou stříbrných a tří bronzových medailí z mistrovství České republiky a Polska.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *